Úradná správa ObFZ Galanta – ŠTK č.1. 14.07. 2022
Dôrazné upozornenie : ŠTK dôrazne upozorňuje v SR 2022 / 2023. FO na zaregistrovanie v ISSF funkcionára zodpovedného za oblasť zdravotnej starostlivosti ( lekár, zdravotník, masér minimálne jedného) a takisto uvádzanie v ISSF trénera a vedúceho družstva (SP čl. 40, 41 a 56) vo všetkých družstvách v opačnom prípade FO bude odstúpený na DK. Zaregistrovanie je plne v kompetencii klubového ISSF manažéra
Pridelené žrebovacie čísla na SR 2022 / 2023:
VII. liga ( D – V )
Prihlásené družstvá:
1. TJ Horné Saliby 2. TJ Čierny Brod 3. TJ Čierna Voda 4. FC Tomášikovo 5. Voľno 6. TJ Družstevník Pusté Sady 7. OFK Matúškovo 8. ŠK Váhovce 9. FK Slavoj Sládkovičovo 10. OFK Pusté Úľany 11. FK Veľká Mača 12. ŠK Dolná Streda 13. OFC Košúty 14. TJ Družstevník Dolné Saliby
VIII. liga GA – ŠA ( D – V – D )
Prihlásené družstvá:
1. TJ ŠM Kráľov Brod 2. FK Šintava 3. FK Močenok 4. FC Kráľová nad Váhom 5. TJ Progres Selice 6. TJ Družstevník Jánovce 7. Vinohrady nad Váhom 8. ŠK Tešedíkovo 9. OFK Žihárec 10. FK Vlčany
Žiaci U15 ( D – V )
Prihlásené družstvá:
1. OFK Abrahám Hoste 2. ŠK Dolná Streda 3. OFK Matúškovo 4. TJ Družstevník Trstice 5. FC Pata 6. ŠK Pusté Úľany 7. ŠK Váhovce 8. FK Veľká Mača 9. TJ Družstevník Dolné Saliby 10. ŠK Šoporňa 11. FC Jelka 12. TJ Družstevník Malá Mača,
Žiaci U13 ( D – V )
Prihlásené družstvá:
1 OFK Mostová 2. ŠK Šoporňa 3. TJ Družstevník Trstice 4. Voľno 5. ŠK Váhovce 6. FK Slavoj Sládkovičovo 7. ŠK Pusté Úľany 8. TJ Družstevník Pusté Sady 9. FC Pata, 10. OFC Košúty 11. TJ Družstevník Dolné Saliby 12. TJ Družstevník Malá Mača,
Žiaci U11 ( D – V )
Prihlásené družstvá:
1. OFK Abrahám Hoste 2. ŠK Dolná Streda 3.TJ Družstevník Trstice 4. ŠK Šoporňa 5. FC Pata 6. FC Jelka 7. ŠK Pusté Úľany 8. ŠK Váhovce 9. FK Slavoj Sládkovičovo 10. FC Slovan Galanta „B“ 11.TJ Horné Saliby 12. OFK Žihárec 13. OFC Košúty 14. ŠK Veľké Úľany 15. FK Veľká Mača 16. TJ Družstevník Dolné Saliby
– nariaďuje odohrať 1. kolo VII. Liga dospelí 06.11. UHČ ( čiže po poslednom vylosovanom kole jesennej časti ).
– nariaďuje odohrať 1. kolo VIII. Liga dospelí GA – ŠA 13.11. UHČ ( čiže po poslednom vylosovanom kole jesennej časti ).
– zmeny termínov stretnutí, hracích dní, časov podať cez podanie na komisiu do 21.07. bude žiadosť prerokovaná bez rokovacieho poplatku. Po tomto termíne bude každá žiadosť prerokovaná už len z rokovacím poplatkom.
– nariaďuje odohrať všetky domáce stretnutia VII. Liga dospelí FK Slavoj Sládkovičovo vždy v sobotu UHČ
– nariaďuje odohrať všetky domáce stretnutia VII. Liga dospelí ŠK Váhovce vždy v sobotu UHČ, okrem 9. kolo nedeľa UHČ.
– nariaďuje odohrať 4. kolo VII. Liga dospelí ŠK Pusté Úľany – ŠK Váhovce dňa 27.8. ( sobota ) o 17:00 v opačnom poradí ( ihrisko ŠK Váhovce vzájomná dohoda)
– nariaďuje odohrať všetky domáce stretnutia VIII. Liga dospelí GA – ŠA TJ Progres Selice vždy v sobotu UHČ
– nariaďuje odohrať všetky domáce stretnutia VIII. Liga dospelí GA – ŠA FK Vlčany
vždy v sobotu UHČ
– nariaďuje odohrať všetky domáce stretnutia VIII. Liga dospelí GA – ŠA FC Kráľová nad Váhom vždy v sobotu UHČ
– nariaďuje odohrať všetky domáce stretnutia TJ Družstevník Dolné Saliby žiaci U 15 vždy nedeľa o 10:00.
– nariaďuje odohrať všetky domáce stretnutia OFK Abrahám Hoste U15 žiaci U 15 vždy nedeľa UHČ.
– nariaďuje odohrať všetky domáce stretnutia OFK Matúškovo žiaci U 15 vždy sobota 14:00.
– nariaďuje odohrať všetky domáce stretnutia FK Veľká Mača žiaci U 15 vždy sobota UHČ.
– nariaďuje odohrať všetky domáce stretnutia TJ Družstevník Malá Mača žiaci U 15 vždy sobota UHČ.
– nariaďuje odohrať všetky domáce stretnutia FC Pata U 15 vždy sobota UHČ.
– nariaďuje odohrať všetky domáce stretnutia TJ Družstevník Trstice žiaci U 13 vždy v sobotu o 10:30
– nariaďuje odohrať všetky domáce stretnutia TJ Družstevník Pusté Sady U 13 vždy v sobotu UHČ
– nariaďuje odohrať všetky domáce stretnutia TJ Družstevník Malá Mača U 13 vždy v nedeľu UHČ
– nariaďuje odohrať všetky domáce stretnutia OFK Mostová U13 vždy v nedeľu UHČ
– nariaďuje odohrať všetky domáce stretnutia TJ Družstevník Trstice U11 vždy v nedeľu UHČ okrem 3.kolo 21.8. o 10:30
– nariaďuje odohrať všetky domáce stretnutia OFK Abrahám Hoste U11 vždy sobota o 10:00
– nariaďuje odohrať všetky domáce stretnutia ŠK Veľké Úľany U11 vždy v sobotu UHČ
– nariaďuje odohrať všetky domáce stretnutia FC Pata U11 vždy v sobotu 14:30
– nariaďuje odohrať všetky domáce stretnutia ŠK Dolná Streda U11 vždy v sobotu 10:00
Proti rozhodnutiam uverejneným v tejto Úradnej správe sa možno odvolať v termíne do 7 dní od uverejnenia Úradnej správy.